Léčba zvířecích miláčků

PŘÍPAD STÁRNOUCÍHO PSA

   13-letý pes Bad, kříženec amerického stafordširského teriéra a bulteriéra byl po operaci přetrhaných vazů na obou předních nohách. Špatně se pohyboval, nechodil do schodů, vždy se mu pod schody podlomily nohy a nešlo to dál. Nevyskočil už na postel jako dříve, pohyblivost měl velmi omezenou. Z tlamy byl cítit hnilobný pach, i když se mu snažili pravidelně čistit zuby a krmit ho jen tím, co jim bylo doporučeno veterinářem.

   Po jedné dávce konstitučního léku se Bad celkem rychle, až nečekaně (vzhledem k jeho věku) vzpamatoval. Má více energie, je veselejší, má jasnější oči, ne tak zakalené jako dříve. Co je hlavní, bez problémů vyjde schody, vyskočí si na postel, dech už tolik nepáchne. Je více tolerantní k ostatním psům i k lidem, celkově je vyrovnanější. Toto se stalo před dvěma lety, dnes už je Badovi 15 let a stále se má k světu. Jakmile vidíme, že se jeho stav zhoršuje, podáme další dávku léku, což vychází asi 1x za půl roku. Víme, že to tak nepůjde donekonečna, avšak aktivní stáří je určitě důležité jak pro člověka, tak i pro zvíře!

Kontakt

Homeopatická poradna PRAHA 604 906 321 K0NZULTAČNÍ HODINY: PO - PÁ DLE OBJEDNÁNÍ drlikova@homeoporadce.cz Drahobejlova 54 - 1.patro
190 00 Praha 9
50m od M Českomoravská

Homeopatická poradna LIBEREC
Malá 551, Liberec 25 - Vesec
kapitanova@homeoporadce.cz
tel: 606 304 840
K0NZULTAČNÍ HODINY:
PO - PÁ DLE OBJEDNÁNÍ
NUTNÉ TELEFONICKÉ OBJEDNÁNÍ PŘEDEM!

Homeopatická poradna TURNOV
Havlíčkovo nám. 54, Turnov
fantova@homeoporadce.cz
tel.: 724 153 966
fantova@homeoporadce.cz.